Zetor Major 80 CL z ładowaczem czołowym Metal-Fach

Niezawodny traktor z wytrzymałym i dobrym jakościowo ładowaczem czołowym to skarb w każdym gospodarstwie rolnym. My polecamy wielozadaniowy ciągnik Zetor Major 80 CL z ładowaczem czołowym Metal-Fach.

Pod maską 75-konnego traktora znajduje się silnik marki Deutz o samoczynnym zapłonie z bezpośrednim wtryskiem paliwa Common Rail i pojemnością 2,9 l. Ważną cechą Majora 80 CL jest jego niskie zużycie paliwa. Zawdzięcza on to połączeniu odpowiedniej konstrukcji silnika ze swoją masą – producent deklaruje 2 960 – 3 685 kg. Zakres prędkości Zetora Majora 80 CL zaczyna się od 0,5 km/h, a kończy aż na 30 km/h. W wypadku tego modelu traktora możemy manewrować aż 12 biegami w przód i tył. Niekwestionowanymi zaletami ciągnika jest jego udźwig – 24 kN, ułatwienie szybkiego połączenia i agregacji oraz możliwość zablokowania hydrauliki podczas pracy z agregacją.

Traktory Zetor to nie tylko niezawodność lecz również wygoda dla operatora. Kabina ciągnika Zetor Major 80 CL jest przestronna oraz zapewnia doskonałą widoczność, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania bezpieczeństwa podczas pracy. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania radia i klimatyzacji, które z pewnością sprawią, że ciężka praca wykonywana przy pomocy tej maszyny będzie przyjemniejsza.

Producent maszyn rolniczych – firma Metal-Fach oferuje kilka rodzajów ładowaczy czołowych: T812, T229, T241, T248, T466, Tuz. Wszystkie mają wspólną cechę – najwyższą jakość, precyzyjne wykonanie oraz przeznaczenie, którym jest ciężka praca. W zależności od potrzeb gospodarstwa rolnicy wybierają różne modele. Waga ładowacza czołowego, jego udźwig, konstrukcja i przeznaczenie to kwestia indywidualnego wyboru.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Zetorem Majorem 80 CL z ładowaczem czołowym Metal-Fach zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Czekamy na Was w oddziale w Tuszynie.


09 Sie 2019• CIĄGNIKI • MASZYNY ROLNICZE • CZĘŚCI ZAMIENNE