Wiosenne wietrzenie magazynów!

Z okazji nadejścia wiosny mamy dla Państwa bardzo korzystną ofertę na zakup ciągników z rocznika 2017. CENY JESZCZE NIE BYŁY TAK NISKIE!


Warto odwiedzić nas w Agrotuszynie i poznać więcej szczegółów na temat PROMOCJI. A jakie dokładnie maszyny na Was czekają? Forterra i jej mniejsza siostra Proxima!


Zetor Forterra:


Traktory z gamy Forterra cechują się doskonałymi osiągami i solidnością. W skład gamy wchodzą trzy warianty:
-Podstawowy model Forterra CL jest wyposażony w czterocylindrowy silnik o zakresie mocy od 96-136 KM oraz skrzynię biegów 24/18.
-Forterra HSX jest wyposażony w bardziej nowoczesną przekładnię 30/30 z rewersem hydraulicznym.
-Najwyższym modelem z gamy jest Forterra HD, który ma wyższą moc (do 147 KM) i posiada bardziej wytrzymałe nadwozie, resorowaną, wielowahaczową oś przednią oraz wielofunkcyjny panel sterowniczy.


Zetor Proxima:


-Modele Proxima CL to najczęściej wybierane ciągniki w zakresie 80-100 KM. Wyposażone są standardowo w mechaniczną skrzynię biegów 12/12 lub na zamówienie skrzynię 20/4 z biegami pełzającymi.
-Proxima GP dysponuje mocą aż 110 KM i jest wyposażona w nowoczesną przekładnię z dwustopniowym wzmacniaczem momentu obrotowego.

-Modele Proxima HS mają w rodzinie Proxima najnowocześniejszy układ napędowy s elektrohydraulicznym rewersem PowerShuttle. Ciągniki te pokrywają zakres mocy od 80 do 120 KM i spełniają wysokie wymagania użytkowników w zakresie wszechstronności, komfortu, bezpieczeństwa i efektywności.


25 Mar 2019• CIĄGNIKI • MASZYNY ROLNICZE • CZĘŚCI ZAMIENNE