Serwis

Zetor to marka sama w sobie. Historia powstania sięga roku 1946, kiedy to powstał pierwszy Zetor. Marka ta od lat jest bardzo popularna i ceniona w naszym kraju czego wynikiem jest utrzymywanie się Zetora w ścisłej trójce pod względem sprzedaży. Polska dla fabryki jest głównym odbiorcą ciągników. Importerem Zetora na Polskę jest Zetor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu przy ulicy Inwestorskiej 3. Wszystkie ciągniki Zetor są produkowane i montowane w Czechach. Zetor w Kaliszu to jedynie importer ciągników na Polskę z którego dystrybuowane są do 21 autoryzowanych dealerów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Do tego uprzywilejowanego grona autoryzowanych dystrybutorów Zetora  należymy również my czyli firma Agrotuszyn z dwoma oddziałami – Tuszyn, ul. Świętokrzyska 20 i Przecław 80, 95-060 Brzeziny.

Oddziały te rozmieszczone są od siebie w odległości ok. 40 km i swym zasięgiem obejmują województwo łódzkie. Nasza współpraca z Zetorem trwa nieprzerwanie od początku powstania firmy Agrotuszyn, czyli od 2011r.  Od tego czasu sprzedaliśmy ponad pół tysiąca sztuk Zetorów. Mimo trudnego okresu w branży agro  firma sukcesywnie się rozwija, zatrudniliśmy handlowców którzy docierają do Waszych gospodarstw i przedstawiają konkretną ofertę. Dzięki temu oszczędzacie czas związany z dojazdem do nas.

Zmieniamy się dla Was. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Autoryzowany Serwis ciągników Zetor AGROTUSZYN. Tylko oryginalne części zamienne Zetor.
Tylko oryginalne części zamienne Zetor.
Autoryzowany Serwis ciągników Zetor AGROTUSZYN. Wyspecjalizowany i przeszkolony w fabryce Zetor Brno w Czechach serwisant ciągników Zetor jest do Twojej dyspozycji. Naprawy: silniki, skrzynie przekładniowe, napędy przy użyciu urządzeń diagnostycznych Zetor.
Naprawy: silniki, skrzynie przekładniowe, napędy przy użyciu urządzeń diagnostycznych Zetor.
Magazyn części zamiennych do ciągników Zetor. Tylko oryginalne części zamienne Zetor. Jak części do Zetora to tylko Agrotuszyn sklep części zamienne.
Magazyn części zamiennych do ciągników Zetor.
Fabryka Zetora w Czechach. Zetor – ciągnik produkowany w Czechach
Fabryka Zetora w Czechach. Zetor – ciągniki produkowany w Czechach
Fabryka Zetora w Czechach. Zetor Gallery przy fabryce.
Zetor Gallery przy fabryce.
Zetor Gallery Brno
Zetor Gallery Brno
• CIĄGNIKI • MASZYNY ROLNICZE • CZĘŚCI ZAMIENNE