Agrotuszyn

Jesteśmy autoryzowanym dealerem ciągników marki Zetor oraz maszyn rolniczych czołowych producentów. Profesjonalna obsługa jaką zapewniamy dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Tworzymy zespół aktywnych, zaangażowanych specjalistów z doświadczeniem i pasją, którzy doradzą i pomogą w wyborze najlepszego sprzętu rolniczego dla każdego gospodarstwa.

Agrotuszyn to także autoryzowany Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ciągników i maszyn rolniczych. Indywidualnie podchodzimy do każdego zgłoszenia a systematycznie szkolna kadra zapewnia wysoką jakość świadczonych usług i profesjonalną, miłą obsługę. Dzięki współpracy z Nami naprawa ciągników i maszyn rolniczych staje się łatwością.

Nasz Sklep oferuje oryginalne części zamienne do ciągników marki Zetor w atrakcyjnych cenach. Szeroka gama dostępnych elementów i błyskawiczna dostawa pozwala na szybką wymianę zużytej części co przekłada się na efektywniejszą naprawę maszyny.

Szeroka oferta ciągników marki Zetor i maszyn rolniczych wiodących producentów w połączeniu z korzyściami, jakie zapewnia system wsparcia w zakresie części zamiennych i usług serwisowych oraz możliwość finansowania zakupu traktorów, stanowią fachową i nieodzowną pomoc na każdy sezon. Wszechstronny, wydajny i niezawodny sprzęt jaki proponujemy jest nieocenionym wsparciem dla każdego rolnika.

 

 


• CIĄGNIKI • MASZYNY ROLNICZE • CZĘŚCI ZAMIENNE